Orienteering

Report z tréninkáče / Garmin Connect O-mapa (3DRerun archiv)

2015

2014

MČR OB klasika Nový Bor A Finále GPS tracking + rozbor září
Swiss-O Week Zermatt (Google Earth soubor všech závodů) E1 sprint Zermatt Elita
E2 Schwarzsee – Stafelalp Elita
E3 Riffelberg – Gornergrat Elita
E4 Grüensee Elita
E5 Trockener Steg Elita
E6 Sunnegga – Blauherd Elita
červenec
ČP OB Rokytá klasika H21E, middle H21A květen
MČR MTBO Karlovy Vary Ultralong 1. kolo, 2. kolo, middle květen
ČP MTBO Bynovec long a middle květen

2013

La 77 Fontainebleau, Francie 2DRerun prosinec
Sprint Sacré-Cœur, Motmartre, Paříž 2DRerun prosinec
Mistrovství Belgie klasika 2DRerun září
Nationale Wéris 2DRerun červen
Mistrovství Belgie sprint 2DRerun květen
Diest City-O 2DRerun květen
Sprint Gent Centrum 2DRerun duben
Sprint Citadel park Gent 2DRerun duben
Regional Horensberg 2DRerun duben
Regional Pevnost 6 Antverpy 2DRerun duben
Vlámské mistrovství sprint 2DRerun duben
Interland Breda 2DRerun – 1. kolo, 2. kolo březen
Nationale Gerhees 2DRerun – 1. kolo, 2. kolo březen
Nationale Felenne 2DRerun únor
Zimní liga Sanicol 2DRerun únor
Zimní liga Koersel 2DRerun únor
Zimní liga Weelde 2DRerun únor
Zimní liga Ham, článek 2DRerun leden
Jeneveraflossing Arenbergčlánek 2DRerun leden

2011

Nároďáky Vesec klasika mapa září
Nároďáky Vesec middle mapa září
MČR klasika finále A – Bečov mapa září
MČR klasika semifinále – Bečov mapa září
Bike Music Fest mapa srpen
Pěkné prázdniny E1 mapa srpen
Pěkné prázdniny E2 mapa srpen
Pěkné prázdniny E3 mapa srpen
5denní Bohemia E3 mapa srpen
5denní Bohemia E4 mapa srpen
ME Norsko štafety 3. úsek štafet (jel Vodr) únor
ME Norsko middle middle část 1 a část 2  únor
ME Norsko sprint sprint únor
ME Norsko long long únor
ČP middle VRL 16–1–2011 ČP middle VRL leden
MČR klasika VRL 15–1–2011 MČR klasika VRL leden
Ski-O Tour 10–1–2011 SOT sprint leden
Ski-O Tour 9–1–2011 SOT long leden
Ski-O Tour 8–1–2011 SOT middle leden

2009

5denní Bohemia E1 mapa srpen
5denní Bohemia E2 mapa srpen
5denní Bohemia E3 mapa srpen
5denní Bohemia E4 mapa srpen
5denní Bohemia E5 mapa srpen
ŽA Kůstry middle mapa červen
ŽA Kůstry klasika mapa červen
ŽA Jesenice klasika mapa květen
ŽA Jesenice middle mapa květen
MTBO Dobříš middle mapa květen
ML trojúhelník klasika mapa květen
ML trojúhelník middle mapa květen
Bike Adventure 11–07–2009 červenec
Bike Adventure 12–07–2009 červenec
Mistrovství Hokkaida LOB 1–3–2009 březen
ČP LOB Schöneben long 1–2–2009 únor
MČR LOB Schöneben middle 31–1–2009 leden
MČR LOB NMnM štafety 25–1–2009 leden
ČP LOB NMnM middle 24–1–2009 leden
MČR LOB NMnM sprint 24–1–2009 leden
Ski-O Tour E1 middle Abtenau(A) 10–1–2009 leden
Ski-O Tour E2 long Abtenau(A) 11–1–2009 leden
Ski-O Tour E3 sprint Ossana(I) 13–1–2009 leden
Ski-O Tour E4 long Ossana(I) 14–1–2009 leden
Ski-O Tour E5 sprint Langis(CH) 16–1–2009 leden
Ski-O Tour E6 middle Langis(CH) 17–1–2009 leden

2008

MTBO Liberec stafety 14–09–2008 září
MTBO Liberec middle 13–09–2008 září
MTBO Liberec sprint 13–09–2008 září
BA 08 nedele 27–07–2008 červenec

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *