Archiv 2006

19.12.2006 Tak jsem se konečně po tý šichtě ve škole dostal na sníh. Tady je pár fotek z repre soustředění na Tauplitz v Rakousku.

19.11. Fotky z kosí orienťáckolyžařské sportovněspolečenské akce na Radyni.

15.10. Fotky ze včerejšího orientačního duatlonu v Letkově.

8.10. Pár fotek z oblatního žebříčku v orienťáku na Valše, kde holky doslova ovládly kategorii příchozích:).

2.10. Sten dal na web fotky z drakiády na Červený.

8.9. Fotky z Berounky od Ondry.

15.8. Právě jsem se vrátil z ... Krku. To jsme si takhle vyrazili před tejdnem na dovolenou. A protože jsme si nechtěli moc dlouho válet šunky u moře, tak jsme to vzali přes Julský Alpy ve Slovinsku. Z Plzně vyrazily dva kočáry: první Steve s Miri a Takeshem a druhej Sten s Čivou a se mnou. Po noční jízdě jsme ráno vyrazili na procházku, ze který se vyklubala asi tak šestihodinová tůra do 2547m s pár vložkama po řetězech... Dokonce i Takesh asi po půl hoďce vyměk a zavázal si svoje skejťácký obutí, jinak do hor úplně ideální:). Steve se radši nedíval dolů a objasnil nám převratnou teorii, že ti, co se bojí vejšek, se bojí proto, že když jsou nad propastí, tak se jim chce skočit a fly away. Prostě pro ten pocit... No ještě že to nutkání překonal.
Další den slabší kusy odpadly, a tak jsme vyrazili na trochu delší vejlet. Po tříapůlhodinovým výstupu asi do 2000m Čiva vypadala, že je trošku v žaketu, ale šlo se dál. Pak začalo chcát a chcalo pořád. Čiva už si dělala naděje, ale Sten viděl, jak už se to trhá, takže jsme si počkali pod převisem a šlo se dál do mraků. Těsně před sestupem nás chytil další déšť... A tentokrát se to moc netrhalo, takže jsem přišli dolů totálně mokrý. Další den už jsem si šmikli jen procházku k prameni Soče a vyrazili k moři.

U moře bylo ale hezky jen abychom mohli usušit ty mokrý stany a hadry z hor a pak se zatahlo a i občas pršelo, občas byla bouřka... No a to trvalo asi tak den a půl. Tak jsem se aspoň večír pořádně zlískali, žejo Miri, a další den se jeli podívat do Krku. A poslední dva dny se konečně udělalo pořádný počasí a my se mohli drobátko smažit, aby jsem nepřijeli domů od moře jak ňáký nanuci. No a pak už se jelo domů... Steve měl na autě sněhule (protože letní měl sjetý) a navíc neveděl kam jet, takže to za náma musel chladit až do Rudy. Tam se konečně chytil, takže se dočkal a mohl jet aspoň posledních 80km kudlu:)).
No a jaké že to tam bylo se můžete podívat tady a pokud nemáte do čeho píchnout, tak taky ještě u Stena, kterej tam snad dal asi 160 fotek.

7.8. Fotky z BA v Orlickém Záhoří. A pak taky fotky z repre soustředění v Deštném v Orlických horách, který následovalo.

21.6. Drobátko zcenzurovaný fotky z Vocasu ze zdařilé oslavy titulů...

14.6. Fotky paralelní 2007

26.5.2006 Fotky z Helen chaty. Sice jsem měl nějakej business a přišel trošku pozdě, ale něco jsem přesto nafotil:). A protože nikdo nehlasuje, tak jsem zrušil anketu.