Vánoce Pernink

klinovec-nahled V pátek před Vánoci jsem absolvoval adrenalinovou noční jízdu do ČR.  Na sjetých letních gumách ve sněhodešti s třema spolucestujícíma na inzerát jsem měl trochu staženo. Ani jsem jim to neříkal. Neměli „need-to-know“. Další den hned na lyže na Šajby, pak vánoční večírky a Botokros za jarního počasí. Sud nás letos obšťastnil přídavkem v podobě třetího kola a radši odjel do Brna. Ale na účasti se to ani neprojevilo. Gibon má pěkný fotky, místo běhání se už asi zaměřuje na fotodokundamentaci. Pětadvacátýho následoval přesun k Hradci a hned další den dopoledne na Pernink. Tam nás čekala silná kosácká sestava a taky nějakej ten sníh, naštěstí. Prašánku a azura jsme si pořádně užili jen jeden den. A byli jsme za něj rádi. Takže pro letošní zimu mám čudlárnou 30km. Další dny jsme klistr nemazali a šli na skate. Fotky.

Vendy bratránek hrál mezi svátkama v liďáku ve Varech v rámci turné 30 let Precedensu. Zabila mě metalista Dagmar Součková, která je podle mě Souček. Ale největší dojem na mě neudělal Kolář ani Basiková, ale Johny Sahara s touhle peckou. Sahara oháklej pořád stejně jak v klipu, hlas jen trochu víc vykalenej. Naprostá bomba. Podle Vendy zpěvák, kterej nezpívá, ale recituje. Holt jsem nenáročnej nebo jsem na básničky. Ale to jsem si ve škole nevšiml.

Den před silvestrem jsme šli do Konga. Kongo je neuvěřitelný. Je to tam pořád stejný, jak když jsem tam byl poprvý před 10 lety. I jako když tam byl Globus za mlada. A to už je kurva dávno. I pán za barem, co pouští výtečnou muziku, je pořád stejnej. Stejně jako hajzly a fotky prezidentů Konga nad dveřma k nim. Mlha hustá, že by se dala krájet. Kongo asi na Nekuřácká.cz nikdy nebude. Takže předsilvestrovský večírek se vydařil. To už začíná bejt tradice. Silvestr byla asi 4hodinová kinderparty. Sranda to byla, ale po 3 hodinách jsme si říkali, že jsme asi o 10 let pozadu. Aspoň jsme byli svěží na novoroční cestu zpět do Leuvenu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *