Prvomájový trojboj

dscn0305-nahled Náročný trojboj odpálila Hadoslava na čarodejnou noc. Popili jsme ježka, snědli hady sladké i slané a obložené mísy, zapěli písně o lásce i ty prostonárodní a v jednu jeli po deseti ježkách způsobně domů. Díky Hade za akci! …..ssssssss…

Ráno všichni nastupujeme před Pohodou na O-duatlon, letos kolo-běh-kolo. Hasák nám trať pekelně namotává v nové i budoucí zástavbě nad Letkovem. Jsou to hrozný bomby. Už na dvojce krystalizuje v čele skupina mlatil-sud-karyk, ze které se po běhu odpoutává Karýk. Směrem dozadu. Celou trať tichošlápkující sud mlátila na předsběrce zkušeně poškolí, ustává závěrečné schody a finišuje pro svoje osmé vítězství na týhle prestižní akci. V ženách se v závěru taky děly věci. Skvěle jedoucí Bláňa vynechala sběrku, přemotivovaná a zježkovaná Vendy spadla do křoví, ale sebrala se dřív, než se Bláňa pro sběrku vrátila. Takže premiérové zlato z duatlonu pro náplavu z Hradce!

Odpoledne následoval Paralelní. Vyhrocené souboje v prvních třech kolech vyselektovali finalisty mlátila, Hasáka, Fandu K. a Sucháče. Lokotka se nepopasovala s bikovou sekcí finále a zkušeně kontrolovala třetí a čtvrté místo. Hasákovi neuvěřitelně chytly saze, na kontrole schované v houpačce u sebe na zahradě nezaváhal a čo chýbalo, aby zaříz mlátila!

Fotky Had „50“ Letkov

Fotky O-duatlon a Paralelní Letkov

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *