Lampioni v Paříži a Fontainebleau

Za poslední měsíc máme menší sekyru co se týče aktualizace webu. Ne že by se nic nedělo, materiálu je až dost, horší to je s časem. Ale kdo ho dneska má, že. Zas tak špatně na tom nejsme, když sem apoň občas něco dáme.

motmartre-nahledV polovině prosince jsme s belgickou a italskou bandou vyrazili do Francie na orienťáky – první byl večerní sprint přímo v Paříži mezi turistama na Montmartru. Moc nechápali, co se to děje, když jim tam lampioni s čelovkama zmateně pobíhali mezi stánkama vánočních trhů a cílovali na SI krabičku na schodech baziliky Sacré-Cœur. Paní se mi ptala, co prej je to tady za hru. Asi není fanoušek Thierryho. Tak jsem jí rozšířil obzory. Závod to byl pěknej (mapa s GPS), i s výběhem schodů podél lanovky, a bedna z toho byla. A závěrem veřeře se SLOKem (Student Leuven O-Klub) přímo v jedné z hospůdek Montmartru.

paris-nahled Druhej den jsme s belgickou SLOK výpravou absolvovali La 77, proslulý (ve Francii) 20kilometrový závod se 77 kontrolama v luxusním terénu u Fontainebleau (mimojiné boulderovací ráj). Skalky, balvany, vrstevnicový kudrlinky, místama Skandivávie, kapradí – prostě lampionové orgie. Na 77 kontrolách jsem si užíval přes 2 hodiny a nechal tam cca 5× 2 minuty. Ale ty 4 borci, co mě zařízli, tam nenechali o moc míň. Vendy šla poloviční trať a taky si to užila. Mapa s GPS stojí za prohlédnutí. Výsledky La 77 a okruh B (Vendy).

Fotky Paříž – Fontainebleau

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *