Běh Českým údolím - 6.11.2004 - Plzeň
(zaslal: Jan Flaks)
Muži (r. nar. 65 - 86) - 5000m
1. Faschingbauer Pavel USK Praha 0:14:36 TR
2. Jakš Martin Tatran Žel. Ruda 15:05,0
3. Kasl Petr Koma Praha 15:38,0
4. Razým Aleš SC Plzeň 15:49,3
5. Vodrážka Ondřej USK CS Plzeň 15:49,7
6. Šmíd Jaroslav Slavia VŠ 16:07,2
7. Josef Procházka  AC Česká Lípa 16:28,6
8. Fryček Martin Plzeň 16:38,1
9. Novák Jakub SC Plzeň 16:39,8
10. Provod Ladislav USK CS Plzeň 16:43,4
11. Zeman Zbyšek - 17:05,5
12. Bouchal Jiří USK CS Plzeň 17:28,8
13. Kožíšek Karel TJ Prazdroj Plzeň 17:23,3
14. Petrmichl Rudolf Tatran Žel. Ruda 17:35,9
15. Beran Marcel AK Škoda Plzeň 17:40,2
16.-17. Vodrážka Jakub USK CS Plzeň 17:49,8
16.-17. Beránek Jan  USK CS Plzeň 17:49,8
18. Majer Jan OKO Plzeň 17:55,0
19. Rauch Tomáš USK CS Plzeň 18:10,9
20. Malina Jaroslav TJ Prazdroj Plzeň 18:16,2
21. Janda Matěj SC Plzeň 18:33,0
22. Hašek Ondřej  USK CS Plzeň 19:14,1
23. Svoboda Milan CK Š.K.ČK 19:22,3
24. Janoušek Petr LK Škoda Plzeň 19:52,4
25. Mikolášek Václav ZČU  22:19,6
Veteráni I (r. nar. 55 - 64) - 5000m
1. Šroubek Vlastimil SC Marathon Plzeň 16:14,5
2. Šika Fratišek AC Trial Plzeň 16:45,0
3. Rodina Bohuslav Sokol Písek 17:00,8
4. Škarda Milan MS Srbice 17:13,5
5. Pospíšil Antonín AC Trial Plzeň 17:26,8
6. Uher Jaroslav TJ Sušice 17:28,6
7. Drahorád Ctirad Tatran Žel. Ruda 17:51,4
8. Voráček Karel  Sokol Dolany 18:35,7
9. Razým Vladislav SC Plzeň 18:52,4
10. Ešner Ludvík Tatran Žel. Ruda 18:57,8
11. Šedivý Jiří EKP Praha 20:39,5
12. Bechyně Fratišek KČT Nýrsko 20:51,0
13. Kodeda Oldřich  Slavia VŠ 21:04,3
Veteráni II (r. nar. 54 a starší) - 5000m
1. Přibík Jiří PSK Klatovy 17:35,1
2. Jakš Jaromír Tatran Žel. Ruda 20:11,8
3. Janový Petr AC Trial Plzeň 21:39,5
Starší dorostenci (r. nar. 87 - 88) - 5000m
1. Kořán Jakub Tatran Žel. Ruda 16:11,0
2. Kodeda Štěpán SK SOUV Plzeň 16:31,0
3. Razým Vladislav SC Plzeň 17:24,9
4. Lexa Lukáš PILSENMAN KLUB 18:18,6
5. Eisner Tomáš PILSENMAN KLUB 18:23,2
6. Jakš Marek Tatran Žel. Ruda 18:25,3
7. Vágner Pavel TJ Prazdroj Plzeň 18:41,3
8. Egermaier Martin TJ Prazdroj Plzeň 19:33,4