Výsledky 36. r. Běhu Českým údolím

Výsledky 36. ročníku Běhu Českým údolím
Předžákyně 300m 1997 a ml.
Pořadí Jméno Klub Čas
1. Markéta Vaicová 01:16,0
2. Bára Nováková AK Škoda 01:22,0
3. Tereza Šmákolová Sokol Petřín 02:22,0
Předžáci 300m 1997 a ml.
Pořadí Jméno Klub Čas
1. Michal Provod USK CS Plzeň 01:13,0
2. Honzík Hašek USK CS Plzeň 01:14,0
3. Matyáš Kodýtek 01:20,0
4. Ondra Staněk 01:23,0
5. - 6. Ondra Hasmann USK CS Plzeň 01:24,0
5. - 6. Martin Hudec 01:24,0
7. Adam Horník 01:25,0
8. Adam Hašek USK CS Plzeň 03:00,0
Ml. žákyně 1050m 1995 - 96
Pořadí Jméno Klub Čas
1. Žaneta Pajchlová LK Škoda 03:51,0
2. Tereza Vališová LK Škoda 03:54,0
3. Martina Červená LK Škoda 04:16,0
4. Michaela Radová Slavoj Plzeň 04:50,0
Ml. žáci 1050m 1995 - 96
Pořadí Jméno Klub Čas
1. Jan Hankovec 04:02,0
2. Karel Bonk LK Škoda 04:08,0
3. Jan Bielik LK Škoda 04:11,0
4. David Kalaš TK Slavia Plzeň 04:19,0
5. - 8. Lukáš Provod USK CS Plzeň 04:21,0
5. - 8. Lukáš Doubrava 04:21,0
5. - 8. Michal Bonk LK Škoda 04:21,0
5. - 8. David Ježek 7. ZŠ 04:21,0
St. žákyně 1750m 1993 - 94
Pořadí Jméno Klub Čas
1. Lucie Prokešová TJ Prazdroj Plzeň 06:24,0
2. Karolína Hrubá Baník Stříbro 06:49,0
3. Míša Koukolíková 08:24,0
St. žáci 1750m 1993 - 94
Pořadí Jméno Klub Čas
1. Filip Antoni LK Škoda 06:38,0
2. Tomáš Matějka LK Škoda 06:39,0
3. Radek Šlouf TJ Prazdroj Plzeň 06:57,0
4. Ondřej Petrák TJ Prazdroj Plzeň 07:29,0
Ml. dorostenky 1750m 1991 - 92
Pořadí Jméno Klub Čas
1. Vendula Janoušková LK Škoda 06:28,0
Ml. dorosteci 3000m 1991 - 92
Pořadí Jméno Klub Čas
1. Jakub Janoušek LK Škoda 11:02,0
2. Daniel Čapek LK Škoda 11:25,0
St. dorostenky 3000m 1989 - 90
Pořadí Jméno Klub Čas
1. Barbora Kodedová PSC Plzeň 11:57,0
2. Martina Janoušková LK Škoda 12:08,0
3. Kateřina Bačíková LK Škoda 16:21,0
St. dorostenci 5000m 1989 - 90
Pořadí Jméno Klub Čas
1. Pavel Razým SC Plzeň 17:09,0
2. Jan Eisenreich SC Plzeň 17:59,0
3. Václav Dubský TJ Prazdroj Plzeň 18:37,0
4. Petr Kalaš TK Slavia Plzeň 18:57,0
5. David Čermák PSC Plzeň 19:54,0
6. Václav Egermaier TJ Prazdroj Plzeň 20:37,0
7. Tomáš Ševčík TJ Prazdroj Plzeň 23:01,0
Veteráni I 5000m 1957 - 66
Pořadí Jméno Klub Čas
1. Martin Kučera SOUE Plzeň 17:05,0
2. Milan Škarda MC Srbice 17:46,0
3. Jan Flaks AC Nýřany 17:49,0
4. Pavel Razým SC Plzeň 18:59,0
5. Láďa Razým SC Plzeň 19:02,0
6. Jiří Vlasák Plzeň 19:46,0
7. Milan Chlumecký 22:59,0
Veteráni II 5000m 1956 a starší
Pořadí Jméno Klub Čas
1. Zdeněk Zajíc Plzeň 21:26,0
Muži 5000m 1967 - 88
Pořadí Jméno Klub Čas
1. Ondřej Vodrážka USK CS Plzeň 16:13,0
2. Marcel Beran AK Škoda 16:43,0
3. Jiří Bouchal USK CS Plzeň 16:50,0
4. Michal Michalík PSC Plzeň 16:52,0
5. Jan Jaňour LK Škoda 18:45,0
6. Zbyšek Zeman Slavie VŠ 17:03,0
7. Vladislav Razým SC Plzeň 17:06,0
8. Jakub Novák SC Plzeň 17:07,0
9. Ladislav Provod USK CS Plzeň 17:08,0
10. Standa Rauch USK CS Plzeň 17:32,0
11. Martin Egermaier TJ Prazdroj Plzeň 18:01,0
12. Jan Beránek USK CS Plzeň 18:14,0
13. Tomáš Eisner amatér 18:23,0
14. Jan Majer OKO Plzeň 18:36,0
15. Petr Pešta USK CS Plzeň 18:41,0
16. Jan Janoušek LK Škoda 18:45,0
17. Martin Žufan LK Škoda 18:56,0
18. Petr Čížek Inlajn.cz 19:00,0
19. Ondřej Hašek USK CS Plzeň 19:27,0
20. Karel Kožíšek TJ Prazdroj Plzeň 19:38,0
21. Martin Kadlec USK CS Plzeň 20:49,0
22. Jaroslav Malina 19:50,0
23. Jan Čulík TJ Prazdroj Plzeň 19:53,0
24. Petr Holeček Spartak Sedlec 21:16,0
25. Petr Čapík Slavia Plzeň 22:00,0
26. Michal Čakarov TJ Prazdroj Plzeň 22:11,0
27. Petr Heri amatér 22:52,0
28. Jaroslav Kantor TJ Prazdroj Plzeň 25:00,0
Ženy 3000m 1988 a starší
Pořadí Jméno Klub Čas
1. Petra Šmákalová Sokol Plzeň 11:11,0
2. Anna Šupinová Slavie VŠ Plzeň 11:34,0
3. Lucie Zelenková Slavie VŠ Plzeň 11:47,0
4. Klára Jandová SC Plzeň 12:26,0
5. Eva Nováková SC Plzeň 12:46,0
6. Jana Naxerová SC Plzeň 13:07,0
7. Eva Čermáková PSC Plzeň 13:34,0
8. Jana Hrubá SV Baník Stříbro 14:08,0
Vstup pro kluby