Výsledková listina 19. ročníku

 

 

Lobezského botokrosu

 

 

Datum: 24. prosince 2005

Místo: Plzeň - Lobzy

Počasí: pošmourno, trať šmiklavá, teploměr ukazoval 2,5 °C

 

Na pořádání se podíleli orientační běžci z KOS Plzeň. Jmenovitě: Pavla Beránková, Petr Beránek, Standa Achac, Standa Rauch st., Jitka Rauchová, Standa Rauch ml., Tomáš Rauch, Jirka Bouchal, Radek Bouchal, Zdena Bouchalová, Zdenička Fajtlová, Jára Křenek, Jan Hasman, Ondra Hašek

 

            Závodu se zúčastnil rekordní počet 120 závodníků. Nejrychlejší mužem na trati se stal Přemysl Švarc časem 11:43. Traťový rekord Ondry Vodrážky 11:15 nebyl ohrožen. Mezi ženami zvítězila Petra Žufanová časem 6:50.

           

 

 

 

Děti 1 - 4 roky

 

 

 

jméno

věk

 

1.

Hašek Adam

4

 

2.

Kočandrle Martin

3

 

3.

Hasman Marek

 

 

4.

Jurečka Hynek

2

 

5.

Páník Lukáš

2

 

6.

Kočandrlová Adéla

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Děti 5 - 6 let

 

 

 

jméno

věk

 

1.

Pour Robert

 

 

2.

Provod Michal

 

 

3.

Hašek Honzík

5

 

4.

Jurečka Dušan

6

 

5.

Hasman Ondra

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dívky 11 - 14 let

 

 

 

jméno

věk

čas

1.

Janoušková Vendula

13

6:47

2.

Hegnerová Martina

14

7:24

3.

Götzová Míša

14

9:33

3.

Andělová Adéla

14

9:33

 

 

 

 

 

 

 

 

Dorostenky 15 - 18 let

 

 

 

jméno

věk

čas

1.

Janoušková Martina

15

6:25

2.

Korjenková Aneta

18

6:40

3.

Mužíková Vendula

17

6:53

4.

Mužíková Martina

15

7:24

5.

Kolářová Hana

17

7:40

6.

Fajtlová Jana

18

8:15

7.

Bötzová Kristýna

15

8:18

8.

Šroubková Marta

16

8:29

 

 

 

 

 

 

 

 

Ženy 19 - 29 let

 

 

 

jméno

věk

čas

1.

Žufanová Petra

19

6:50

2.

Hlaváčková Andrea

19

7:23

3.

Jančová Jitka

27

7:29

4.

Boušová Kateřina

22

7:32

5.

Tlapová Marie

26

7:42

6.

Kočandrlová Petra

29

9:08

 

 

 

 

 

 

 

 

Ženy 30 - 39 let

 

 

 

jméno

věk

čas

1.

Hašková Eva

32

7:52

2.

Sobotová Jana

33

8:25

 

 

 

 

 

 

 

 

Veteránky 40 a více let

 

 

 

jméno

věk

čas

1.

Šroubková Marta

44

8:01

2.

Bořková Božena

50

10:44

 

 

 

 

 

 

 

 

Kluci 6 - 10 let

 

 

 

jméno

věk

čas

1.

Škarda Filip

9

8:20

2.

Čechura Adam

9

8:24

3.

Jurečka Jaroslav

9

10:29

 

 

 

 

 

 

 

 

Kluci 11 - 14 let

 

 

 

jméno

věk

čas

1.

Šroubek Vlasta

13

6:16

2.

Rusňák Franta

12

7:33

3.

Hanzlíček Jakub

12

7:37

 

 

 

 

 

 

 

 

Dorostenci 15 - 18 let

 

 

 

jméno

věk

čas

1.

Fajtl Jája

15

12:21

2.

Vágner Pavel

17

12:43

3.

Novák Tomáš

17

13:04

4.

Holocký Pavel

17

14:41

5.

Krysl Lukáš

16

15:48

6.

Hronek Petr

16

16:02

7.

Terč Pavel

16

18:41

8.

Konopík Lukáš

15

20:01

 

 

 

 

 

 

 

 

Muži 19 - 29 let

 

 

 

jméno

věk

čas

1.

Švarc Přemysl

20

11:43

2.

Bouchal Jiří

21

12:09

3.

Sopr Zdeněk

23

12:16

4.

Michalík Michal

25

12:21

5.

Eisner Tomáš

19

12:23

6.

Rauch Stanislav

23

12:48

7.

Cvalín Karel

28

12:53

8.

Pokorný Marek

29

13:12

9.

Nasler Petr

19

13:17

9.

Soutner Dan

20

13:17

11.

Kadlec Martin

24

13:25

12.

Kožíšek Karel

28

13:30

12.

Kydlík Ondra

29

13:30

14.

Chlupatý Marek

19

13:42

15.

Janoušek Petr

21

13:47

16.

Žufan Martin

22

13:51

17.

Lexa Lukaš

19

13:55

18.

Dvořák Pavel

28

14:02

19.

Jedlička Jiří

29

14:13

20.

Bouchal Radek

20

14:37

21.

Bouda Jakub

21

14:52

22.

Rykovský Jindřich

28

15:16

23.

Baxa Martin

19

15:17

24.

Janča Michal

27

15:28

25.

Bajer Jiří

26

15:31

26.

Voldřich Petr

19

15:49

27.

Bořek Michal

27

15:51

28.

Pokorný Jan

28

16:01

29.

Kostelecký Vladimír

20

16:44

 

 

 

 

 

 

 

 

Muži 30 - 39 let

 

 

 

jméno

věk

čas

1.

Provod Láďa

37

12:01

2.

Kratký Jan

37

12:19

3.

Beránek Jan

33

12:34

4.

Hašek Ondřej

36

13:10

5.

Sýkora Jan

30

13:22

6.

Majer Jan

32

13:37

7.

Martinovský Radek

33

13:39

8.

Schneider Zbyněk

38

14:21

9.

Klán Miroslav

32

14:57

10.

Křenek Jára

30

15:00

11.

Hasman Jan

36

15:08

12.

Žalud Miloš

34

15:26

12.

Kočandrle Petr

34

15:26

14.

Kantor Jaroslav

32

16:43

15.

Pour Jiří

39

17:37

16.

Kalina Josef

37

17:59

17.

Chlumecký Milan

39

19:12

 

 

 

 

 

 

 

 

Veteráni 40 - 49 let

 

 

 

jméno

věk

čas

1.

Škarda Milan

43

12:51

2.

Vlasák Jiří

41

14:06

3.

Hanzlík Milan

48

14:13

4.

Nasler Antonín

48

14:42

5.

Fajtl Jaroslav

45

14:47

6.

Kurz Zdeněk

42

15:04

7.

Jaňour Jan

49

16:57

 

 

 

 

 

 

 

 

Veteráni 50 a více let

 

 

 

jméno

věk

čas

1.

Janový Petr

60

15:07

2.

Škarda Václav

59

16:02

3.

Pytelka Václav

60

16:18

4.

Bouše Jindra

51

16:56

5.

Matějka Jan

59

17:44

6.

Žufan Antonín

50

18:29