Výsledková listina 21. ročníku Lobezského Botokrosu 
datum: 24.12.2007
počasí: zataženo, sucho, -3°C, trať zmrzlá
závodníků: 93
Poř. Děti 0 - 3 roky 100 m
1.-2. Kočandrlová Adélka  KOS Plzeň 3
1.-2. Klán Tomáš 3
3. Spěšná Simona Merida 3
4. Sobota Ondra KOS Plzeň 2
5. Šmídová Anna 2
6. Hegnerová Adélka Sokol Plzeň 3
7. Spěšná Adéla Merida 2
8. Hasman Jakub KOS Plzeň 2
Poř. Děti 4 - 6 let 300m
1. Karnold Adam KOS Plzeň 6
2. Hašek Adam KOS Plzeň 6
3. Klán Martin 6
4. Kočandrle Martin KOS Plzeň 5
5. Zezulová Klárka 5
6. Páník Lukáš 4
Holky 7 - 10 let 1 míle
Poř. Jméno Oddíl věk Čas
1. holky letos nedorazily…
2.
3.
Děvčata 11-14 let 1 míle
Poř. Jméno Oddíl Věk Čas
1. Ciprová Barbora SKP 11 8:39
2. Maříková Petra 14 9:26
3.  Pourová Barbora Sp. Chrást 11 11:53
Dorostenky 15-18 let 1 míle
Poř. Jméno Oddíl Věk Čas
1.  Janoušková Vendula LK Škoda 15 6:38
2. Janoušková Martina LK Škoda 17 6:44
3. Götzová Kristina 17 9:39
Ženy 19-29 let 1 míle
Poř. Jméno Oddíl Věk Čas
1. Ulrychová Anna TTK Slavia Plzeň 20 6:44
2. Korjenková Aneta AK Škoda Plzeň 20 6:52
3. Žufanová Petra LK Škoda 22 7:?? Bente sorry, byla jsi tak rychlá, že jsi nám v cíli unikla
4. Hlaváčková Andrea 21 8:01
5. Tlapová Zdeňka Ultima 23 8:50
Ženy 30 - 39 let 1 míle
Poř. Jméno Oddíl Věk Čas
1. Hasmanová Lenka KOS Plzeň 32 7:25
2. Hašková Eva KOS Plzeň 34 7:55
Ženy 40 - 49 let 1 míle
Poř. Jméno Oddíl Věk Čas
1. Kadlecová Naďa PSP KK 48 9:18
2. Šroubková Marta 46 9:28
3.  Maříková Jana 44 10:27
Ženy nad 50 let 1 míle
Poř. Jméno Oddíl Věk Čas
1.  Bouchalová Zdeňka KOS Plzeň 50 9:01
Kluci 7 - 10 let 1 míle
Poř. Jméno Oddíl Věk Čas
1. Provod Michal USK CS Plzeň 7 8:18
2. Gemov Ondřej PSC 8 8:39
3. Pour Robert Sp. Chrást 9 9:10
4. Hašek Honza KOS Plzeň 7 9:10
5. Hasman Ondra KOS Plzeň 6 10:01
Kluci 11-14 let 1 míle
Poř. Jméno Oddíl Věk Čas
1. Rusňák Franta 14 6:39
2. Šlouf Radek Prazdroj 13 6:56
3. Provod Lukáš USK CS Plzeň 11 7:04
4. Procházka Ivan Prazdroj 14 7:14
5. Pour Jan Sp. Chrást 14 7:20
6. Čechura Adam  USK CS Plzeň 12 9:54
7.  Petrák Ondřej  Prazdroj 14 8:01
Chlapci 15-18 let 2 míle
Poř. Jméno Oddíl Věk Čas
1. Fajtl Jaroslav KOS Plzeň 17 12:35
2. Rubeš Martin 14 13:53
Muži 19-29 let 2 míle
Poř. Jméno Oddíl Věk Čas
1. Kodeda Štěpán KOS Plzeň 19 11:25
2. Bouchal Jiří KOS Plzeň 23 11:45
3. Jaňour Jan JaSo 24 12:10
4. Sopr Zdeněk USK CS Plzeň 19 12:40
5. Eisner Tomáš Pilsen Club 20 12:46
6. Soutner Dan Semtex 22 12:50
7. Vágner Pavel Prazdroj 19 12:55
8. Egermaier Martin Prazdroj 20 13:09
9. Kadlec Martin  PSP KK Plzeň 26 13:39
10. Študent Vojta Pilsen Club 21 13:45
11. Sopr Ondřej LK Škoda 22 13:46
12. Novák Zdeněk 24 13:53
13. Lexa Lukáš Pilsen Club 20 13:57
14. Rauch Tomáš KOS Plzeň 22 13:58
15. Nasler Petr Slavia VŠ 21 14:17
16. Janoušek Petr LK Škoda 23 14:29
17. Hegner Lukáš Sokol Doubravka 26 14:39
18. Nobilis Petr* Sp. Sedlec 20 14:40 *ozvi se, jestli jsme Ti zkomolili jméno, sorry
19. Blass Martin  22 14:49
20. Bartoň Petr Slavia VŠ 29 15:08
21. Frýdl Ivo Ultima Praha 26 15:12
22. Baxa Martin 27 21 15:31
23. Voldřich Petr 27 21 15:39
24. Henrich Petr Pilsen Club 20 16:03
25. Kostelný Vladimír 27 22 16:58
26. Mařík Martin 27 20 17:26
Muži 30-39 let 2 míle
Poř. Jméno Oddíl Věk Čas
1. Provod Ladislav USK CS Plzeň 39 12:02
2. Spěšný Milan Merida 34 12:22
3. Cvalín karel PSP KK Plzeň 30 12:48
4. Pešta Petr PSP KK Plzeň 32 13:16
5. Majer Jan 34 13:20
6. Sýkora Jan USK CS Plzeň 32 13:24
7. Hašek Ondřej KOS Plzeň 38 13:32
8. Jedlička Jiří KOS Plzeň 31 13:52
9. Rykovský Jindřich Jižní Kříž 30 14:59
10. Křenek Jarýk KOS Plzeň 32 15:20
11. Klán Miroslav PSP KK Plzeň 34 15:54
12. Kantor Jaroslav Prazdroj 34 16:02
13. Žalud Miloš Sp. Sedlec 36 17:18
Muži 40 - 49 let 2 míle
Poř. Jméno Oddíl Věk Čas
1. Škarda Milan Plzeň 44 12:50
2. Vlasák Jiří Plzeň 43 14:09
3. Korjenek Milan Chrást 49 14:59
4. Fajtl Jaroslav KOS Plzeň 47 15:19
5. Pour Jiří Sp. Chrást 41 17:02
 Muži 50 - 59 let 2 míle
Poř. Jméno Oddíl Věk Čas
1. Nasler Antonín TT Stupno 50 15:09
2. Jaňour Jan JaSo 51 16:47
3. Žufan Antonín JaSo 52 19:15
Muži nad 60 let
1. Janový Petr AC Trial 62 15:25
2. Škarda Václav Plzeň 61 16:30