Location Malá Skála Start Time 20.6.2009 11:00:10
Total Time 01:01:09 Moving 00:59:13 Stopped 00:01:56
Average Pace 00:04:38 min/km Fastest Pace 00:03:10 min/km Slowest Pace 00:21:11 min/km
Calories 1079 Average HR N/A Max HR N/A
Weather 17 °C Clear
Equipment Olway - Tiger 07
Notes běh do vrchu - 13km, 700m převýšení 1.kolo docel ok, pořád jsem běžel, pak šílenej seběh, bahno, ultry byly dobrý, dokonce jsem předběh Franckeho, kterej tam jezdil jak namydlenej, konec seběhu po asfaltu, já v ultrách, totálně tuhý nohy, pak nahoru po červený značce to bylo nekonečný, párkrát jsem přešel do chůze, Francke se kterým jsem probíhal mi tam utekl o víc jak minutu, těsně přede mnou další 2, ale už jsem je nedal, nakonec 9. místo na běhu, 6' za Krupičkou a Skalským, 3' za Kořim - takže spokojenost- Kozi jel bika . super, absolutně 2. čas, akorát ježíšek zesral padák, netrefil terč a musel asi 6' běhat trestný kola... takže to Kozi přivez minutu za hannahem (Šimice), před kterým už na Kozákově byl o minutu... Kajak Karel Halváček, měl plasťáka, navíc krtákýho, takže proti laminátkám neměl nárok, ztratil jedno místo a asi 10', ale bojoval statečně. 4. místo mohlo bejt, kdyby ježíšek přistál kam měl a byla lepší loď